Доставка та оплата

Способи доставки замовлень

Доставка проводиться за попереднім погодженням з менеджером, з Понеділка по суботу з 9.00 до 18.00. За індивідуальною домовленістю, доставка можливо і в неробочий час. Доставка можлива день-в-день при прийомі замовлення до 14:00.
Доставка проводиться тільки за конкретною адресою (квартира, офіс або приватний будинок).

В обов'язки кур'єра входить тільки доставка. Збірка і / або установка обладнання їм не проводиться, якщо попередньо установка не була замовлена як додаткова послуга. Консультації кур'єром також не надаються, але на будь-які питання вам відповість менеджер магазину.

Так само кур'єр виписує чек і заповнює гарантійний талон, які передаються покупцеві.

Як правило, Замовлення доставляється на наступний після замовлення день, якщо інше не було обумовлено з менеджером.

Доставка у передмістя Києва
Доставка товару в передмістя здійснюється за попереднім погодженням з менеджером.

Доставка у міста України
Відправка день в день здійснюється при оформленні замовлення до 16:30.

Доставка в міста України здійснюється БЕЗКОШТОВНО при загальній сумі замовлення понад 3000 грн. Якщо сума замовлення менше 3000 грн, вартість доставки розраховується згідно з тарифами транспортної компанії. Доставка здійснюється транспортними компаніями, такими як"Нова пошта". Як правило, доставка займає 1-3 дні. Доставка товару здійснюється до складу транспортної компанії.

Оплата здійснюється або за передоплатою, або післяплатою, в залежності від домовленостей з менеджером.
При оплаті післяплатою, доставка грошей за товар продавцю за допомогою автоперевізника здійснюється за рахунок покупця. Вартість цієї послуги стягується перевізником і становить 2% від суми замовлення + 25 грн.

Самовивіз товарів у Києві
З огляду на те, що асортимент товару дуже великий, у нас не завжди є можливість тримати товар в офісі. Тому, якщо ви хочете самі забрати товар, будь ласка, узгодьте свій візит з менеджерами магазину.

Доставка производится по предварительному согласованию с менеджером, с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.00Доставка производится по предварительному согласованию с менеджером, с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.00
  • Если ищешь вызывная панель домофона или хочешь купить кабель для домофона? Оформляй заявку онлайн на сайте domofony.com.ua.
  • У нас выгодные цены на источник питания 12в, выбирайте dahua вызывная панель и заказывайте онлайн в нашем интернет магазине.
  • Наши менеджеры с удовольствием проконсультируют Вас про commax cdv 50 и помогут оформить заказ на вызывная видеопанель домофона.
  • В интернет-магазине Домофонные Системы можно подобрать neolight solo, а также купить видеодомофон с установкой с доставкой в Полтаву.
  • Видеофоны купить с доставкой в Кременчуг или заказать видеодомофон commax, цена которых вас приятно удивит, можно у нас на сайте.