Гарантія та повернення

Гарантія

На все обладнання, куплене в нашому магазині, Ви отримуєте гарантію від виробника. Зверніть увагу, що на різне обладнання різна гарантія. Термін гарантії на конкретне обладнання ви можете побачити на сторінці товару, або на цій сторінці нижче.Все обладнання лагодиться на нашій технічній базі.
Якщо у вас є проблеми з купленим у нас обладнанням, зателефонуйте нашому менеджеру. Деякі питання можна вирішити в телефонному режимі.

Відправка обладнання в сервісний центр

Доставка в сервісний центр здійснюється засобами клієнта. До клієнта назад обладнання ми повертаємо самі. При цьому слід зазначити, що в разі гарантійного ремонту, доставка відремонтованого обладнання здійснюється за рахунок нашого магазину. У разі ж, якщо наші інженери вважатимуть ремонт негарантійним, то повернення здійснюється за рахунок клієнта (по Києву або Україні - 65 грн).Свідченням гарантії є непошкоджений гарантійний стікер і заповнений гарантійний талон.
При виникненні гарантійної події ми зобов'язуємося провести ремонт товару (системи) в 14-ти денний термін. Непридатний до ремонту товар ми замінимо на новий. Товар, працездатність якого була втрачена з вини покупця поверненню або обміну не підлягає.
Якщо товар не працює, обмін або повернення товару проводиться тільки при наявності висновку авторизованого виробником сервісного центру про те, що Умови експлуатації не порушені.

Гарантійний талон

При отриманні від кур'єра обладнання, він заповнює гарантійний талон. Переконайтеся, що в ньому заповнені всі поля, а так само варто друк магазину. У разі пред'явлення нам гарантійного талона без печатки, або неправильно заповненого, гарантійний ремонт здійснено не буде.

Повернення обладнання

Відповідно до» Закону Про захист прав споживачів", повернення товару можливе протягом 14 днів з моменту придбання, за умови, що товар не має слідів користування (потертостей, сколів, подряпин та іншого), а також повинні бути упаковка, пломби, ярлики, наклейки і т.д. в первозданному вигляді. Повернення товару здійснюється в офісі компанії.

Гарантія на роботи

Наша компанія здійснює так само і монтажні роботи всього обладнання, яке ми продаємо. При виконанні робіт по установці обладнання нашими майстрами, гарантія на роботу становить 12 місяців, про що свідчить Акт здачі приймання виконаних робіт, виписаний після установки і переданий покупцеві.

  • Видеопанель купить с доставкой в Кропивницкий или заказать панель домофона, цена которых вас приятно удивит, можно у нас на сайте.
  • В интернет-магазине Домофонные Системы можно подобрать вызывные панели домофонов, а также купить домофон commax с доставкой в Сумы.
  • У нас выгодные цены на домофоны dahua, выбирайте охранная сигнализация беспроводная и заказывайте онлайн в нашем интернет магазине.
  • Если ищешь видеонаблюдение готовые комплекты или хочешь купить ajax? Оформляй заявку онлайн на сайте domofony.com.ua.
  • Наши менеджеры с удовольствием проконсультируют Вас про переходник bnc тюльпан и помогут оформить заказ на gsm сигнализация.