Про компанію

На ринку домофонних систем ми працюємо більше 10 років. Паралельно з цим, всі роки ми встановлювали ще й системи відеоспостереження, охоронну сигналізацію і системи контролю доступу.

За весь період у нас накопичилася значна кількість дипломів, нагород, подяк і просто гарне портфоліо.
Ми із задоволенням відповімо вам на будь-яке питання, а якщо для вирішення питання необхідний час, ми обов'язково вам передзвонимо коли його вирішимо. Телефонуйте нам.

Дистриб'юторство

Хочемо особливо відзначити, що компанія «Домофонні системи» є ексклюзивним дистриб'ютором обладнання Slinex, BAS-IP та Інтерком в Україні. Ми забезпечуємо своєчасну поставку обладнання, гарантійний і післягарантійний ремонт, а також професійну технічну підтримку.

Пристрої представлених брендів йдуть в ногу з часом, постійно оновлюючи свій модельний ряд. Вони ідеально доповнюють будь-який інтер'єр і гарантують мінімально необхідний рівень захисту вашого будинку.

                               Сертификат BAS-IP                                                       Сертификат Slinex

Чому ми?

Незважаючи на загальну доступність інформації, дуже часто стає досить таки великою проблемою знайти всю інформацію, яка вас цікавить про будь-якому домофоні. Другою великою проблемою є те, що дуже часто інформація не відповідає дійсності. Доходить до абсурду, на більшості сайтів написано одне значення якоїсь конкретної характеристики будь-якого пристрою, на офіційному сайті - друге, в інструкції користувача - третє, а коли ми виробляємо виміри - четверте. Тобто, щоб точно знати, що може той чи інший пристрій і які у нього характеристики насправді, нам необхідно провести повне тестування пристрою.На даний момент ми проводимо поетапне тестування (яке займає багато часу) кожного з домофонів, представлених на сайті. Разом з цим ми оновлюємо на сайті технічні характеристики і опис.

Кожен домофон ми фотографуємо з усіх ракурсів. Цей процес теж займає деякий час, але вже скоро на сайті будуть фотографії, зроблені нами, що вам допоможе побачити домофон не тільки з однієї-двох позицій, які були завантажені з офіційного сайту.

Також ми вирішили зробити відео огляди. Даний вид подачі інформації набирає популярність, багатьом не стільки важливо почитати про що то, як побачити. Тому на кожен домофон у нас буде зроблений відеоогляд, переглянувши який, ви зможете сформувати свою думку про конкретний пристрій.

Виставки

Починаючи з 2011 року ми виставляємося на найбільших виставках з безпеки. Крім цього наші співробітники відвідують і інші профільні виставки в США, Німеччині, Китаю, Росії, ОАЕ та інших країнах. Це дозволяє залишатися нам в курсі останніх подій і тенденцій.

 

Отримати консультацію нашого фахівця ви можете по одній із зручних для вас форм спілкування:

Телефони:
+38 (044) 361 55 56
+38 (098) 907 55 44


Email: info@domofony.ua

  • Если ищешь накладные электромеханические замки или хочешь купить беспроводную сигнализацию? Оформляй заявку онлайн на сайте domofony.com.ua.
  • В интернет-магазине Домофонные Системы можно подобрать брелки em marine, а также купить наружные видеокамеры с доставкой в Николаев.
  • У нас выгодные цены на видеодомофон коммакс, выбирайте вызывная видеопанель и заказывайте онлайн в нашем интернет магазине.
  • Видеокамеры наружного наблюдения купить с доставкой в Никополь или заказать блок питания, цена которых вас приятно удивит, можно у нас на сайте.
  • Наши менеджеры с удовольствием проконсультируют Вас про доводчик geze ts 2000 и помогут оформить заказ на кабель для домофона.